Hanka - Kostym.cz

Avátar uživatele
Radim Vaňousek
Příspěvky: 52
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:12:43

Hanka - Kostym.cz

Příspěvek od Radim Vaňousek » Čt 13. Lis 2008 19:26:07

"Mnozí lidé zaměňují hrdost s hloupostí. Je pro ně těžké docílit vlastní pokory, aby jejich vnímání bylo obohaceno o poznatky druhého, moudřejšího člověka."

Hanka
Příspěvky: 12
Registrován: Út 09. Pro 2008 21:14:41

Re: Hana Polášková Wincorová ----==== Kostym.cz

Příspěvek od Hanka » Út 09. Pro 2008 21:36:00

Dobrý den,

zcela náhodou jsem objevila toto téma a celkem mě překvapilo, že vidím své jméno. Protože to vypadá, že se tady mají prezentovat tvůrci kostýmů, kteří šijí na zakázku, rozhodla jsem se uvést to na pravou míru. Historické odívání je jenom můj koníček, na zakázku nešiju a ani nemám v úmyslu na tom nic měnit.
Chtěla jsem Vás tedy požádat, aby někdo vymazal obě moje příjmení z jejího názvu, protože se odkaz na tyto stránky na Seznamu zobrazuje při zadání mého příjmení jako první i před mými profesními stránkami a placeným odkazem, což bych nechtěla (to byl i důvod, proč jsme se s Catany dohodly na tom, že na jejím webu budu vystupovat jen pod křestním jménem).

Předem dík. ;)

Hanka

Avátar uživatele
Alistaire
Příspěvky: 790
Registrován: Út 11. Lis 2008 20:40:31
Místo/Bydliště: okolí Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Hana Polášková Wincorová ----==== Kostym.cz

Příspěvek od Alistaire » Út 09. Pro 2008 22:48:08

Dobrý den, ačkoli nejsem autorem tohoto odkazu, děkuji Vám za vyjádření.

Záleží na Vás, jestli zde mohou být Vaše práce formou odkazu zveřejněny nebo ne.
Myslím že mě osobně, jako jednomu z adminů je to celkem jedno jestli tu odkaz na Vaši práci vůbec bude, nebo ne, nechtěl bych ho zde udržovat proti Vaší vůli. Jen by mi to bylo líto, že by se tu neobjevily jedny z mála skutečně dobře vypadajících šatů na "naše" období. Což ty Vaše podle fotografií evidentně jsou. Takhle mají tyto věci vypadat... Což je cenná informace pro všechny čtenáře těchto stránek.

Pokud byste byla ochotná i případně přispět na kvalifikovaný dotaz kvalifikovanou radou či doporučením, tak je to víc než dostatečná kvalifikace k tomu, aby zde tento odkaz byl. (kvalitně a kvalifikovaně :mrgreen: )


PS: to že se placený odkaz na Seznamu objevuje až za neplacenými bych osobně řešil důraznou reklamací u Seznamu, ne tím, že budu potlačovat jiné odkazy se svým jménem :) Je to poměrně slušný důkaz, že za Vámi odvedený poplatek nedostáváte předplacenou službu, což Vaší profesi asi nemusím vysvětlovat. (Z pozice IT technika)


PS: název tématu byl upraven, takto vyhovuje?
https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život v období první poloviny 17. století

https://www.historickaremesla.cz DANAR Centrum historických řemesel

Hanka
Příspěvky: 12
Registrován: Út 09. Pro 2008 21:14:41

Re: Hanka - Kostym.cz

Příspěvek od Hanka » Stř 10. Pro 2008 0:56:23

Moc děkuji za opravu názvu tématu, už je to naprosto v pohodě. Samozřejmě jsem moc ráda, že Vás moje práce zaujala natolik, že jste sem dali odkaz a určitě se pokusím co nejlíp odpovědět na případné dotazy. K ženskému oděvu z raného baroka je občas problém najít dost podkladů.
Jen jsem prostě chtěla, aby Ti, co mě hledají podle příjmení, tedy v rámci mé práce, nejpreve narazili na moje profesní stránky. Nicméně je to i moje chyba, měla jsem si hned na začástku zvolit nějaký nick, ale co už teď. :|

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host