Hanka - Kostym.cz

Avátar uživatele
Alistaire
Příspěvky: 790
Registrován: Út 11. Lis 2008 20:40:31
Místo/Bydliště: okolí Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Hana Polášková Wincorová ----==== Kostym.cz

Příspěvek od Alistaire »

Dobrý den, ačkoli nejsem autorem tohoto odkazu, děkuji Vám za vyjádření.

Záleží na Vás, jestli zde mohou být Vaše práce formou odkazu zveřejněny nebo ne.
Myslím že mě osobně, jako jednomu z adminů je to celkem jedno jestli tu odkaz na Vaši práci vůbec bude, nebo ne, nechtěl bych ho zde udržovat proti Vaší vůli. Jen by mi to bylo líto, že by se tu neobjevily jedny z mála skutečně dobře vypadajících šatů na "naše" období. Což ty Vaše podle fotografií evidentně jsou. Takhle mají tyto věci vypadat... Což je cenná informace pro všechny čtenáře těchto stránek.

Pokud byste byla ochotná i případně přispět na kvalifikovaný dotaz kvalifikovanou radou či doporučením, tak je to víc než dostatečná kvalifikace k tomu, aby zde tento odkaz byl. (kvalitně a kvalifikovaně :mrgreen: )


PS: to že se placený odkaz na Seznamu objevuje až za neplacenými bych osobně řešil důraznou reklamací u Seznamu, ne tím, že budu potlačovat jiné odkazy se svým jménem :) Je to poměrně slušný důkaz, že za Vámi odvedený poplatek nedostáváte předplacenou službu, což Vaší profesi asi nemusím vysvětlovat. (Z pozice IT technika)


PS: název tématu byl upraven, takto vyhovuje?
https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život v období první poloviny 17. století

https://www.historickaremesla.cz DANAR Centrum historických řemesel
Hanka
Příspěvky: 12
Registrován: Út 09. Pro 2008 21:14:41

Re: Hanka - Kostym.cz

Příspěvek od Hanka »

Moc děkuji za opravu názvu tématu, už je to naprosto v pohodě. Samozřejmě jsem moc ráda, že Vás moje práce zaujala natolik, že jste sem dali odkaz a určitě se pokusím co nejlíp odpovědět na případné dotazy. K ženskému oděvu z raného baroka je občas problém najít dost podkladů.
Jen jsem prostě chtěla, aby Ti, co mě hledají podle příjmení, tedy v rámci mé práce, nejpreve narazili na moje profesní stránky. Nicméně je to i moje chyba, měla jsem si hned na začástku zvolit nějaký nick, ale co už teď. :|
Odpovědět