Diskuse z FB

Avátar uživatele
Alistaire
Příspěvky: 790
Registrován: Út 11. Lis 2008 20:40:31
Místo/Bydliště: okolí Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuse z FB

Příspěvek od Alistaire »

Alistaire napsal:
Rochrigez napsal:Chlapci, máte pocit, že to ještě někoho baví? PIŠTE SI MAILY! Tohle fórum šlo úplně do prdele, právě kvůli tomu, že se tu pořádají už jen více či méně moderované hádky.
jsem přesvědčen, že nebaví, právě proto se snažím stáhnout tyhle "vysvětlovačky" z všech možných míst do jediného vlákna, které si nezájemci mohou snadno odfiltrovat.
Věřím, že jistě chápeš, že věčnému rozněcovači těchhle akcí nejde o řešení pseudoproblému mailem, ale o buzzmarketing na svoje produkty.
Pokud u toho nepadá vysloveně moje jméno, nechávám to být, i když je vidět zřetelné zacílení.
hugo44 napsal:Tuto diskusi založil člověk, co na FB uráží a dělá si prdel z každého kdo se mu znelíbí. Proč sem nedá své kanálnícké výroky? Třeba ty o ochlazování přirození. Nebo znevažování výrobků jiných lidí. Výrobků které jsou v prestižních muzeích. Jestli si tento člověk myslí, že může srát na hlavu ostatním, tak mě ne.
Myslím Zdeňku, že lepší důkaz mého tvrzení se tu snad ani nemohl objevit...
https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život v období první poloviny 17. století

https://www.historickaremesla.cz DANAR Centrum historických řemesel
Avátar uživatele
Alistaire
Příspěvky: 790
Registrován: Út 11. Lis 2008 20:40:31
Místo/Bydliště: okolí Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuse z FB

Příspěvek od Alistaire »

Víš Luďku, mezi lidmi to normálně funguje tak, že dokazování je na straně toho, kdo něco tvrdí. Ty opakovaně tvrdíš, že jsem něco napsal co jsem nenapsal, a udělal co jsem neudělal. Jednoduše o tom co tvrdíš podej důkaz, to stačí.

Apropo, dosud jsi nedokázal odpovědět na opakovaný jednoduchý, leč klíčový dotaz pro tuto diskusi, dovolím si ho připomenout:
alistaire napsal:
hugo44 napsal:Ještě bych doplnil, že se originály vyskytují i na zámku ve Frýdlantě
Můžeš mi prosím vysvětlit rozpor který cítím mezi výše uvedenou větou, že se tedy originály tohoto typu vyskytují i ve Frýdlantě (chápu to správně?) a tímto tvrzením z května 2015 že jsi se s tím dosud nesetkal?
hugo44 napsal:
vz1645.JPG
Rád bych se zeptal, jestli by jsi mi mohl dát podklady k halapartně na obrázku, nebo třeba informaci v které expozici se nachází. Podobnou po mě dost lidí chce, ale originál jsem ještě nenalezl. Předem děkuji.
https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život v období první poloviny 17. století

https://www.historickaremesla.cz DANAR Centrum historických řemesel
Avátar uživatele
hugo44
Příspěvky: 97
Registrován: Pá 15. Říj 2010 9:02:18

Re: Diskuse z FB

Příspěvek od hugo44 »

A zatímco tvoje odpověd na můj dotaz jestli by jsi mohl ukázat svůj výrobek(FB kováři a kovodělci) byla taková, že jsi vyjmenoval tři nebo čtyři lidi co dělají lépe jak já, tak po mě chceš abych odpovídal. Tak ano odpovím a protože nemám dost času na vypsání všech lidí co dělají lépe než ty, chtěl bych ti napsat jen jeden příběh co se stal.
Byli jednou dva a ti dva se rozhodli že budou vyrábět. Kupodivu skoro stejné věci. A zatímco jeden volil cestu nejmenšího odporu a nakvartýroval se do dílny známého výrobce a chlubil se výrobky, psal odborné články co opsal, hledal chyby jiných a tvářil se tak jak se tvářil, ale po tom co byl z dílny odejit se vrhl do dílny jiné opět zaběhnuté a pokračoval v kritice všeho, tak druhý makal jako šroub, po nocích studoval ověřoval. A dnes? První bydlí po podnájmech, každého půl roku se stěhuje a píše to co psal. A druhý? Opravil dům, hospodářské budovy a občas si přečte co ten první o něm píše. Nemá čas odpovídat na blbosti, neb má tolik práce, že odpovídat na blbosti nestíhá. Je zvaný do zahraničí, aby předvedl svou práci, nebo i o ní přednášel. Možná, že až bude starší, tak o tom napíše článeček.
Ti co si hrají na borce a drsné královny, se ještě v sedmé třídě počůrávali. My co to udžíme, děláme zbraně.
Odpovědět