Základní rozdělení témat, jejich náplň

Napište nám, co byste chtěli, aby toto fórum obsahovalo...
Avátar uživatele
Olaff
Příspěvky: 841
Registrován: Stř 12. Lis 2008 0:35:58
Místo/Bydliště: Košice, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od Olaff »

Napadlo mi, neviem, ci by to bolo mozne a eticky a moralne spravne, ale co tak skopcit sem aj diskusie z lh.cz? Jednak je tam kopa fajn veci prebratych, na ktore sa da pokojne casto naviazat, tiez ja osobne mam problem, kde som aku informaciu svojho casu videl. Tiez ludia sledujuci ludi obe fora su v podstate ti isti, takze by to mozno nepomohlo len mne... :oops:
Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život, vojenské umění a řemesla v období první poloviny 17. století

https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie
Avátar uživatele
vechio
Příspěvky: 458
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:18:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od vechio »

Olaff napsal:Napadlo mi, neviem, ci by to bolo mozne a eticky a moralne spravne, ale co tak skopcit sem aj diskusie z lh.cz? Jednak je tam kopa fajn veci prebratych, na ktore sa da pokojne casto naviazat, tiez ja osobne mam problem, kde som aku informaciu svojho casu videl. Tiez ludia sledujuci ludi obe fora su v podstate ti isti, takze by to mozno nepomohlo len mne... :oops:
No já s tím nemám problém akorád bych asi udělal nějaký výběr a sem spíše dal věci co nejsou vyřešený a nebo co by kdo chtěl vyřešit.. no a asi bysme mohli udělat větší reklamu někteří o tomto fóru ještě nevědí..
Captain Mortaigne regimentu
Obrázek
Mortaigne regiment Projekt rekonstrukce vojenské jednotky z období třicetileté války
Avátar uživatele
Olaff
Příspěvky: 841
Registrován: Stř 12. Lis 2008 0:35:58
Místo/Bydliště: Košice, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od Olaff »

Navrhujem kazdu debatu na lh.cz ozdobit priveskom "Prestahovane do..."

V kazdom pripade, na serm.sk to visi, ale ehm, ehm... Ked tak, mozem to hodit na lh.sk forum, na ceskomserme by mohol mozno Masha hodit nejaky link alebo cosi, len to asi by mal ktosi, kto ho pozna lepsie, skusit... A na lh.cz kazdu debatu "ukoncit" linkom na toto forum...

Ale aspon vyber by mohol byt, no...

V kazdom pripade, na novej verzii stranky Via Cassa, na ktorej ladime zaverecne detaily planujeme tiez dat odkaz sem, snad to nebude vadit nikomu z adminov ci Van Ouskovi ako prevadzkovatelovi...
Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život, vojenské umění a řemesla v období první poloviny 17. století

https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie
Avátar uživatele
Radim Vaňousek
Příspěvky: 52
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:12:43

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Kucí, v pohodě. Když to bude smysluplné, tak jsem kopírujte cokoliv z toho. Jen si nejsem jistý, zdali to kopírování obsahu z livinghistory.cz nebude někomu vadit. Já Abeho kontaktovat kvůli tomu nebudu, ještě by si myslel, že se mu snažím zlikvidovat server. :roll: Tohle je na vás, jsou to vaše příspěvky na jeho fóru. Já vám poskytnul prostor. :idea:

Mimochodem, byl mi dvojnásobně navýšen prostor FTP, takže adminům doporučuji hlídat si jen velikost MySQL databáze, která může mít max 100MB. Přílohy snad prostor nezahltěj.
"Mnozí lidé zaměňují hrdost s hloupostí. Je pro ně těžké docílit vlastní pokory, aby jejich vnímání bylo obohaceno o poznatky druhého, moudřejšího člověka."
Avátar uživatele
Alistaire
Příspěvky: 790
Registrován: Út 11. Lis 2008 20:40:31
Místo/Bydliště: okolí Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od Alistaire »

já bych to rovněž neviděl s tím přetahováním z LH tak akutně...

Prostě jak tam bude nějaký další, smysluplný dotaz, přešupačíme ho sem. Ale nevím v tuto chvíli,co by tam bylo tak cenného, abych to sem přenášel teď hned.

A nepříjde mi vůči LH.cz solidní vkládat reklamu do každého tamějšího fóra :(
https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život v období první poloviny 17. století

https://www.historickaremesla.cz DANAR Centrum historických řemesel
Avátar uživatele
Radim Vaňousek
Příspěvky: 52
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:12:43

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Alistaire: však tu reklamu si dej do podpisu, jako to mám já ;)
"Mnozí lidé zaměňují hrdost s hloupostí. Je pro ně těžké docílit vlastní pokory, aby jejich vnímání bylo obohaceno o poznatky druhého, moudřejšího člověka."
Avátar uživatele
raia
Příspěvky: 322
Registrován: Ne 16. Lis 2008 22:33:31

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od raia »

Tož já bych uvítal kategorii Publikace, aneb vše psané a tištěné o třicítce.

A hned bych tam nahodil tohle a poptal bych se jestli o tom něco víte a jestli má cenu se s tím shánět?!

Pick, Friedel - Pragensia I.-V.

Díly:
Der Prager Fenstersturz i. J. 1618
Die Prager Exekution i. J. 1621
Denkschrift des Rektors Johannes Jessenius von Gross-Jessen an den Generallandtag von 1619 über Erneuerung der Prager Universität
Šavlis
Příspěvky: 387
Registrován: Út 18. Lis 2008 13:50:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od Šavlis »

stačí, když se na LH vyřešilo něco podstatného, založít téma a dát do něj jen odkaz, než přetahovat celej obsah se všema smajlíkama, děkováním a domlouváním se kdo, co, a kdy komu pošle mailem....
Obrázek
Alt-Starhemberg Olmütz
http://www.olomouckypluk.cz
Avátar uživatele
Olaff
Příspěvky: 841
Registrován: Stř 12. Lis 2008 0:35:58
Místo/Bydliště: Košice, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od Olaff »

Olaff napsal:Nie som si isty, ale tusim tu ktosi navrhoval aj nejaku zalozku pre jednotlive zoskupenia, pre pripadnych zaujemcov z radov jednotlivcov, kde by sa jednotlive zoskupenia vlasne predstavili, zverejnili webovku, nejake pripadne podmienky posobenia a podobne, tu by v pripade zaujmu by "regruti" sa mohli priamo pytat velenia na detaily a podobne...

EDIT PO POL DNI:Hm, az teraz mi vlastne doslo, ze cosi take uz asi funguje, ale zrejme v internej podobe /podobach???/, ako v pripade Mortaigne regimentu, je mozne tam dolepit nejake dalsie jednotky, ktore by za to stali casom?
Skusim pripomenut, len trochu upresnit... Urobit formou "tem", ktore by fungovali ako presmerovanie na tridsiatkove jednotky, ktore maju nejaku uroven, podobne ako je to na "gotickom" Brodci. A rovno by som tam supol odkaz na Mortaigne ci Olomoucky pluk, ked zmodernizujeme stranku, pripadne aj na nas... :twisted: Pripadne aj na dalsie, akurat na nasej scene neviem, ci je ktosi, vo vasej sa nie celkom vyznam, to uz by ste si museli sami... Pripadne mi tusim este Buhurt za delostrelcov napada, pripadne Corporal? Skratka, ta interna vec je bezva, ale ako smerovka na web to tiez moze pokojne fungovat...
Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život, vojenské umění a řemesla v období první poloviny 17. století

https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie
Avátar uživatele
vechio
Příspěvky: 458
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:18:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní rozdělení témat, jejich náplň

Příspěvek od vechio »

Napadla mě ještě jedna věc..
udělat forum na prvotní otázky nebo na jakýkoliv otázky, takový pell mell, zkrátka aby nováček který přijde nebyl vyjukanej ale mohl hned napsat dotaz..klidně ho potom přesuneme do nějakýho tématu pokud bude košatější.
Co vy na to?
Captain Mortaigne regimentu
Obrázek
Mortaigne regiment Projekt rekonstrukce vojenské jednotky z období třicetileté války
Odpovědět