"Predame" priestor na prezentaciu

Avátar uživatele
Olaff
Příspěvky: 841
Registrován: Stř 12. Lis 2008 0:35:58
Místo/Bydliště: Košice, SR
Kontaktovat uživatele:

"Predame" priestor na prezentaciu

Příspěvek od Olaff »

Som si vedomy toho, ze su tu minimalne dva spolky /zoskupenia, jednotky, zdruzenia.../, ktore priestor na prezentaciu svojej prace, objavov a navrhov maju, a tak je zbytocne vam ponukat priestor na nasom novo nahodenom webe www.viacassa.sk

Napriek tomu by som vam rad, v pripade, ze z vasej strany bude zaujem, ponukol aktivnu spolupracu medzi jednotlivymi webmi, vdaka comu by mohla vzniknut akasi cesko-slovenska siet obsahujuca informacie, ktore by prospeli k zvyseniu urovne nasej oblubenej cinnosti, a to vo viacerych obdobiach.

Ako si taku spolupracu aspon na zaciatok predstavujem?

Kazdy z nas ma ine moznosti, zdroje a podklady, ktore sa mozu, ale nemusia vzajomne doplnat. Preto by som rad dostal moznost aktualizovat nas web malickostami ako odkazmi na stranky zdruzeni, ktore zverejnili cosi zo svojej cinnosti - clanky, navody, postupy, pozvanky na organizovane akcie, odkazy na stranky zdruzeni primarne zameranych na ozivenu historiu a reenactment. Samozrejme v pripade, ze cosi aktualizujeme my, upozornime na to ostatne stranky, komunikacnych kanalov na to je dost.

V pripade, ze autor niektoreho clanku nie je "zastrseny" nejakym zdruzenim, nevidim absolutne problem jeho clanky, navody, postupy a podobne zverejnit priamo na nasej stranke a nasledne upozornit kontaktne osoby dalsich stranok.

Stranka www.viacassa.sk je este stale rozpracovana a stale sa vyvija, budeme preto vdacny aj za odhalenie kazdej systemovj ci logickej chyby, na ktoru nas upozornite.

Dakujem uz len za to, ze ste si tento text precitali.
Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život, vojenské umění a řemesla v období první poloviny 17. století

https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie
Odpovědět