Bila hora 2009

Avátar uživatele
Radim Vaňousek
Příspěvky: 52
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:12:43

Re: Bila hora 2009

Příspěvek od Radim Vaňousek »

V podstatě máš pravdu. Např. můj limit je 500 fotek, které musím nějak protřídit a následně upravit (nikoliv hromadně). Nejhorší je, že na to řešení potřebuje člověk fůru času.
A jak jsem psal už na ČŠ -kdybych vystavoval fotky pro sebe, tak mi zbude z celkových 500 asi 10 na kterých se pěkně vyřádím. Páč ne vždy se mi povede technicky správný snímek. Občas lidé zavrhují profesionální fotografy s tím, že nemají tak kuriózní a originální snímky. Že mají málo fotek. Že dávají přednost jisté obrazové kvalitě před zajímavou momentkou pořízenou v ultradebilních podmínkách. Ano. Kvůli tomu si přeci pořizujeme zrcadlovky, u kterých se většinou mění objektivy, nastavuje ručně clona, čas atp. . Avšak uděláme fotografii, jíž můžeme bez obav nechat vytisknout třeba ve velikosti 2x2m

Jen takový povzdech, no...

Dneska jedu opět pryč, tak mi držte palce, ať ty fotky stihnu dodělat. :shock: aw
"Mnozí lidé zaměňují hrdost s hloupostí. Je pro ně těžké docílit vlastní pokory, aby jejich vnímání bylo obohaceno o poznatky druhého, moudřejšího člověka."
Avátar uživatele
deCarabas
Příspěvky: 261
Registrován: So 15. Lis 2008 22:49:22

Re: Bila hora 2009

Příspěvek od deCarabas »

Radim: kazdopadne fotka s ciernym dymom a savlisom a indym je paradna. nie kvoli nim samozrejme :twisted: Keby si z tych 500 vybral 10 takych, bohato mi to staci
Obrázek
Avátar uživatele
Radim Vaňousek
Příspěvky: 52
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:12:43

Re: Bila hora 2009

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Nedělní fotografie jsem zredukoval, protože se mi fakt nechtělo upravovat kdejakou kravinu. A že těch kravin tam ještě zbylo :roll: :

http://foto.burgundy.cz/bila_hora_2009n ... index.html
"Mnozí lidé zaměňují hrdost s hloupostí. Je pro ně těžké docílit vlastní pokory, aby jejich vnímání bylo obohaceno o poznatky druhého, moudřejšího člověka."
Avátar uživatele
eifel
Příspěvky: 93
Registrován: Ne 08. Ún 2009 9:51:24
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bila hora 2009

Příspěvek od eifel »

Nemáte někdo nějaké fotografie ze střetu císařské kavalerie ( ti v papenheimkách ) se stavovskými. Vícekrát jsme byli v ohni v nedělní bitvě. V sobotu jsme naše palaše bohužel museli nechat zahálet.... :cry:
"Haut les têtes, la mitraille n'est pas de la merde !"


www.stvanci.cz
Avátar uživatele
Spakona
Příspěvky: 114
Registrován: Čt 13. Lis 2008 11:03:39
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bila hora 2009

Příspěvek od Spakona »

bezprizorní a všudypřítomná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avátar uživatele
Fortune
Příspěvky: 16
Registrován: Ne 16. Lis 2008 17:03:30
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bila hora 2009

Příspěvek od Fortune »

prispevok od nasej fotografky zo Spolocnosti Via Cassa Kosice

http://kleone.rajce.idnes.cz/Bitka_na_Bielej_Hore_2009/
Bol som v regimente zloženom zo 162 ľudí !!!
Avátar uživatele
Olaff
Příspěvky: 841
Registrován: Stř 12. Lis 2008 0:35:58
Místo/Bydliště: Košice, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Bila hora 2009

Příspěvek od Olaff »

Die Kompanie - zájmové sdružení studující dobový civilní i vojenský život, vojenské umění a řemesla v období první poloviny 17. století

https://www.facebook.com/ProjektDieKompanie
Odpovědět