Mastník 2009

Avátar uživatele
Radim Vaňousek
Příspěvky: 52
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:12:43

Mastník 2009

Příspěvek od Radim Vaňousek »

"Mnozí lidé zaměňují hrdost s hloupostí. Je pro ně těžké docílit vlastní pokory, aby jejich vnímání bylo obohaceno o poznatky druhého, moudřejšího člověka."
BGH
Příspěvky: 16
Registrován: Ne 19. Dub 2009 14:30:58
Místo/Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mastník 2009

Příspěvek od BGH »

Wou! Paradni fotky i "color" úprava! Číms to fotil?
Btw: Ti kozáci, lisovčíci nebo co to má bejt za "tatarskou verbež" vypadají skvěle... co sou zač?
Obrázek
Avátar uživatele
Radim Vaňousek
Příspěvky: 52
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:12:43

Re: Mastník 2009

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Abych popsal jak to bylo :mrgreen: :
1. snímky byly občas dobře zachycené, ale díky špatnému počasí se na nich kvůli ISO 400 zobrazilo hodně šumu.
2. vzhledem k 1. bodu, vyvažování bílého a černého pointu mi nestačilo, stejně tak ani teplý nádech, ani saturace. Začal jsem ze zoufalosti dělat blbiny s filtrama a vznikly krásně kýčovité fotky.
3. doteď mě na těch omalovánkách sere "aura", která se mojí nepozorností utvořila kolem lidí a objektů ve focusu

Foceno to bylo s Nikonem D200 a starým objektivem Nikkor AF 75-300 /f4.5 - 5.6 bez stativu.

Kozáci jsou záporožští, tedy úplně opačná liga, než "tatarská verbež". Patří povětšinou ze sdružení FVU (Fedrfechtýři & Valhala United) jsou ze středočeského a pokud se nemýlím -i jihočeského kraje.
"Mnozí lidé zaměňují hrdost s hloupostí. Je pro ně těžké docílit vlastní pokory, aby jejich vnímání bylo obohaceno o poznatky druhého, moudřejšího člověka."
BGH
Příspěvky: 16
Registrován: Ne 19. Dub 2009 14:30:58
Místo/Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mastník 2009

Příspěvek od BGH »

No kazdopadne me se libi hodne.. pekny zabery, kompozice..
jak sem je videl tak sem si vzpomnel na Sienkiewicze a jeho zfilmovane romany a na Saudka co se colorovani tyce:)
Obrázek
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 150
Registrován: Út 10. Ún 2009 9:12:48

Re: Mastník 2009

Příspěvek od mahy »

mno zase to nepřežeň :D Jestli budeš Radima ještě chvíli chválit tak se nevejde do futer jak naroste! :lol: Ale fotky jsou nádherný ;)

P.S. je možný Radime nějakou použít třeba na stránkách? Samozřejmě s uvedením autora.
Omnis exceptio est ipsa quoque regula.
Desátník Moravského podhoráckého pěšího pluku
Avátar uživatele
Radim Vaňousek
Příspěvky: 52
Registrován: Út 11. Lis 2008 11:12:43

Re: Mastník 2009

Příspěvek od Radim Vaňousek »

mahy: jo, v pohodě můžeš.

BGH: se budeš chechtat, ale já Saudka moc neznám. :oops: Jedinýho co vím, že dokáže udělat pěkněj obraz i s hnusnejma ženskejma -soudě podle obrazu, co má moje máti v ložnici.
"Mnozí lidé zaměňují hrdost s hloupostí. Je pro ně těžké docílit vlastní pokory, aby jejich vnímání bylo obohaceno o poznatky druhého, moudřejšího člověka."
BGH
Příspěvky: 16
Registrován: Ne 19. Dub 2009 14:30:58
Místo/Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mastník 2009

Příspěvek od BGH »

Tak to je trefny :lol:
Obrázek
Odpovědět